en
Overiť dostupnosť
Prečo rezervovať priamo?

Výhody priamej rezervácie

  • Pri priamej rezervácií garantujeme najlepšie možné ceny.
  • Nižšie ceny na iných serveroch skrývajú nemilé prekvapenia.
  • Radi splníme aj vaše individuálne požiadavky na výber poschodia alebo preferovanej izby
  • Chcete prekvapiť svoju polovičku pozornosťou na izbe? Napíšte nám. info@hotelarcus.sk
Rezervovať online
Check-in
19.
July
2024
Check-out
20.
July
2024

Vitajte

Vitajte v Arcus garden Hotel

Sme malý rodinný hotel s dlhoročnou tradíciou v širšom centre Bratislavy. Naším cieľom je, aby ste sa cítili u nás ako doma a stali sa súčasťou našej "hometelovej" rodiny.

Naša filozofia
hometel
peace and happiness

Noun (Pron. "Home-Tel") A space between home and a hotel.

Cena dňa

67 €

rezervovať
✻ ✻ ✻ Najlepšia cena vždy na webe ✻ ✻ ✻

História hotela a vznik

Dvojpodlažný dom bol vybudovaný v architektúre moderného kubizmu. V Bratislave je ojedinelou stavbou tohto druhu. Eva a Janusz Walach založili v roku 1993 ešte pôvodný Penzión Eva s 3 izbami. Postupne pôvodný objekt zrekonštruovali, pridali ďalšie 3 izby na dnešnom 1. poschodí a v roku 2000 dostavali ďalšie 2 podlažia. Z penziónu Eva sa stal Hotel ARCUS, ktorý poskytuje 13 izieb.

V súčastnosti hotel prevádzkuje ich dcéra Daniela s rodinou, ktorá v rekonštrukciách a v myšlienkach svojich rodičov pokračuje a neustále rozširuje poskytované služby.

1/4

Unikátna atmosféra a lokalita

Každá z našich izieb je individuálne zariadená a vybavená ekologickými materiálmi, čo našim hosťom poskytuje jedinečný a udržateľný zážitok.

Arcus garden Hotel skrýva krásnu a tichú záhradu, ktorá hosťom poskytuje možnosť príjemného posedenia, relaxu, usporiadania osláv, brainstormingov a mnoho ďalších aktivít.

2/4

Ekológia a príroda

Arcus garden Hotel nieje len hotel, snažíme sa každým naším počinom znížiť negatívny dopad na našu planétu. Preto separujeme odpad, zbierame dažďovú vodu, šetríme elektrickú energiu, naše raňajky sa snažíme s ohľadom na hygienu mať čo najviacej bezobalové a zerowaste. 

V rámci možností podporujeme lokálnych dodávateľov. Pri modernizácií izieb sme sa snažili zachovať čo najviac pôvodného nábytku a doplnkov, tak aby sme nevyhadzovali a dali veciam druhý dych. Pomôžte nám aj vy zlepšiť život na našej planéte.

3/4

Ráno plné energie

Šetrit životné prostredie je pre nás dôležité. Z toho dôvodu je našou snahou, aby raňajky u nás boli čo možno najviac bezobalové a zerowaste, preto, sme pre vás pripravili ponuku Á la carte. Čerstvé pečivo nám dováža malá rodinná pekáreň a mnoho ďalších produktov je od lokálných dodávateľov a malovýrobcov. Na raňajkách nájdete čaje a limonády z našej bylinkovej záhrady.

4/4
Peace and Happiness   Peace and Happiness   Peace and Happiness

Ubytovanie

Útulné prostredie, kvalitné matrace, čistota a atmosféra jedinečnej historickej budovy v centre Bratislavy. 

1/4

Jednolôžková izba

Naše jednolôžkové izby sú útulné a vďaka vysokým stropom a oknám dostatočne svetlé a vzdušné. Na výber je izba s balkónom alebo izba s výhľadom do záhrady. Súčasťou vybavenia je rýchlovarná konvica so setom čajov a kávy zdarma.

Overiť dostupnosť
Cena dňa

67 €

izba/noc
2/4

Dvojlôžková izba

Naše dvojlôžkové izby sú nadštandartne priestranné s miestom na oddych aj prácu. Dvojlôžkové izby s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami sa nachádzajú na každom podlaží. Na výber je izba s balkónom, izba s výhľadom do záhrady alebo aj viac izieb na jednom podlaží v prípade skupinovej rezervácie. Súčasťou vybavenia je rýchlovarná konvica so setom čajov a kávy zdarma.

Overiť dostupnosť
Cena dňa

99 €

izba/noc
3/4

Dvojlôžková s prísteľkou

Dvojlôžkové izby s možnosťou prísteľky majú nový, vylepšený dizajn, sú priestranné a vhodné pre cestujúcich s jedným dieťaťom alebo teenegerom. Prístelka je nízka a tak vhodná aj pre menšie deti od 2 rokov. Nachádzajú sa na druhom pochodí no k dispozícií je aj jedna izba na prízemí. Súčasťou vybavenia je rýchlovarná konvica so setom čajov a kávy zdarma.

Overiť dostupnosť
Cena dňa

93 €

izba/noc
4/4

Rodinná izba

Tieto izby sú nadštandartne priestranné a podľa svojho názvu vhodné pre rodiny s deťmi, prípadne pre 3 dospelých. Vybavené sú manželskou postelou alebo dvoma oddelenými lôžkami a rozkladacou pohovkou, ktorá je vďaka prídavnému matracu s pamäťovou panou dostatočne konfortná. Izby majú nový dizajn, vaňu a na vyžiadanie je možné poskytnúť vybavenie pre dieťa - postieľka (za poplatok), nočník alebo redukcia na WC, detský pohárik (zdarma). Dve izby sú na druhom poschodí a jedna na prízemí. Súčasťou izby je rýchlovarná kanvica, set kávy a čajov zdarma.

Overiť dostupnosť
Cena dňa

116 €

izba/noc
Welcome
Welcome
Welcome
Welcome

Naši hostia

Hoteliérstvo máme v génoch. Vaša spokojnosť a lojalita je to, čo nás nabíja novou energiou, ktorú vám neustále vraciame v podobe kvalitných služieb. 

Veľmi milý rodinný penzión, je to vidieť v prístupe ku klientovi, izby pekné, čisté, káva , čaj na izbe potešili. Určite sem ešte prídem. Vrelo odporúčam

Jana

1

Teplé raňajky sú na objednávku takže hneď čerstvé ostatné sa dá vybrať všetkého nad mieru a na požiadanie urobia aj výbornú kávičku z kávovaru. Postele pohodlné, v kúpeľni tekuté mydlo, v sprche šampón a sprchový gél nepotrebujete mať so sebou štandardné hygienické potreby a hlavne všade čistučko. Čajík si viete dať aj na izbe.

Alena

2

Perfektné miesto za skvelú cenu. Veľmi milý každý jeden človek ktorého som tam stretol. Pekné izby a super raňajky :)

Lukáš

3

Krásny hotel v tichšej uličke s jednoduchou dostupnosťou do centra mesta, v blízkosti sa nachádzajú aj zastávky MHD. Izby sú útulné, bonusom sú kúpeľne prislúchajúce k izbám. Vyzdvihnem personál, ktorý je mimoriadne ochotný a v prípade potreby je tam pre hostí :). Raňajky sú zážitok sám o sebe :). Keď budem chcieť navštíviť opäť Bratislavu, pre ubytovanie zvolím jednoznačne tento hotel.

Alexandra

4

Blízko do centra, útulná čistá izba, krásna záhrada, milý personál ;) a super postele.

Martina

5

Hotel som si vybrala pre jeho polohu v meste. Hotel krásny čistý a príjemný personál. Veľmi ma potešili aj bezlepkové raňajky.

Alexandra

6

Útulný, štýlový rodinný hotelík s príjemným a ústretovým personálom, skvelou atmosférou... tiché prostredie, parádne raňajky... jednoducho tip-top. Všetko ako má byť. Určite využijeme znovu. Jaro a Anna.

Jaro

7

Veľmi mily, príjemný a ochotný personal. Je to krásny rodinný hotel, mala som veľkú izbu s balkónom, vynikajúci room service a keďže som poslednú noc musela odísť skôr este pred ranajkami boli mi prichystané raňajky so sebou čo veľmi potešilo :)

Timea

8
Bratislava
Bratislava
Bratislava
Bratislava
1/4

Bratislavský hrad25 min

V noci osvetlený je dnes nejznámejším miestom Bratislavy, kultúrnym centrom s malebnými zákutiami a úžasnými výhľadmi.

2/4

Prezidentský palác15 min

Rokokovo-barokná budovo s nádhernou francúzskou záhradou, je od roku 1996, oficiálnym sídlom slovenského prezidenta.

3/4

Michalská brána18 min

Je jediná zachovalá mestská brána z hradieb, ktoré boly vybudované v roku 1300.

4/4

Primaciálny palác16 min

Klasicistický palác z 18. storočia, kde po víťazstve Napoleona v bitke pri Slavkove podpísali zástupcovia francúzskeho a rakúskeho cisára Prešporský mier. V súčasnosti je galerijnou expozíciou zbierky 6 anglických tapisérií zo 17. storočia a sídlom primátora hlavného mesta SR.

Zažite Bratislavu

Bratislavu si zamilujete! Na skok od Hotela Arcus máte historické pamiatky, kaviarne, reštaurácie s lokálnymi a tradičnými špecialitami. Ochutnajte hlavné mesto.

Naplánovať pobyt
Navigovať s Google
Prehliadaním našich webových stránok ukladáme do Vášho prehliadača súbory cookies. Niektoré sú nevyhnutné na správne funovanie webu a niektoré slúžia pre analytické a marketingové účely. Všetky cookies sú plne bezpečné. Prosíme Vás o súhlas s ich používaním.
Odmietnuť
Nastavenia
Súhlasím